, 'opacity': false, 'speedIn': , 'speedOut': , 'changeSpeed': , 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': , 'height': , 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); })
Facebook Newsletter Kontakt

Strona główna

Otrzymujecie Państwo pierwszy numer nowej wersji „Forum Opolskiego Biznesu” – magazynu samorządu gospodarczego OIG. Z odświeżoną szatą graficzną ruszamy w miesięcznym cyklu wydawniczym. Największą zmianą jest sposób kolportażu oraz zdecydowane wejście do internetu. FOB można teraz przeczytać w przeglądarce lub ściągnąć na dysk komputera.

Wydania wzbogacone będą o multimedia. Pozwala nam to na komunikowanie się z Wami w nowoczesnej formie oraz dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców. Będziemy pisać o tym co istotnego wydarzyło się w opolskiej gospodarce, jakimi nowymi inwestycjami możemy się cieszyć oraz z jakimi rynkowymi trendami będziemy musieli się zmierzyć.

Zapraszamy do lektury!
Zespół FOB

f1

UWAGA! Strona jest w fazie beta.

oig