Społka Multiserwis ma nowy biurowiec w Krapkowicach. Oficjalne otwarcie obiektu miało miejsce 13.10.br. Budynek został oddany w rekordowym tempie 9 miesięcy, co było wynikiem potrzeby związanej z dynamicznym rozwojem firmy.

Podczas uroczystego otwarcia poza władzami lokalnymi w osobie Marszałka Województwa Opolskiego, Starosty Krapkowickiego oraz pozostałych władz miasta. Swoją obecnością zaszczycił przedsiębiorstwo również Prezes Koncernu Bilfinger SE Tom Blades, który wraz z Prezesem Marianem Siwonem dokonali uroczystego przecięcia wstęgi. 

Dwukondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej 1700mkw mieści w sobie biura, do których przeniesiono 60 pracowników administracyjnych (kadry, płace, finanse, księgowość, IT, rozwój personalny oraz HSEQ, a także archiwa i sale szkoleniowe) pionu podlegającego pod Członka Zarządu, Dyrektora Finansowego Pawła Zielińskiego. Duża ilość okien i wewnętrznych przeszkleń powoduje, że w budynku jest bardzo jasno, wystrój natomiast utrzymano w stonowanych bielach i szarościach przełamanych kolorowymi oparciami krzeseł – zachowując przy tym pełną kolorystykę nawiązującą do barw koncernowych.

W starszym biurowcu, oddanym do użytku w 2007 roku już zapowiedziano remont, tak aby pozostającym tam 80 pracownikom również podnieść komfort pracy. Warto zaznaczyć, że obydwa obiekty spina łącznik na poziomie pierwszego piętra, tak aby pracownicy mogli przemieszczać się między budynkami bez względu na pogodę.