„Nie odchodź” autorstwa Lisy Scottoline nie jest zwykłą książką. Opolgraf wydrukował tę książkę i wzbogacił ją o technologię AR.

„Nie odchodź” to najnowsza książka Wydawnictwa Prószyński i S-ka. Otwiera ona nowy wymiar dzięki aplikacji rozszerzonej rzeczywistości Prószyński AR+.

AR – to nowatorskie rozwiązanie, które niesie ze sobą nieograniczone możliwości oraz dostarcza czytelnikowi dodatkowych wrażeń i wzbogaca odbiór książki. Używając smartphona lub tableta, dzięki aplikacji można oglądać dodatkowe zdjęcia oraz filmy, które zawiera książka, a których bez tej technologii nie sposób obejrzeć.

Ksiązka Lisy Scottline opowiada historię młodego lekarza, który po powrocie z misji w Afganistanie, musi stoczyć największą walkę swojego życia, by ocalić to, co najważniejsze. Książka jest wyjątkowa nie tylko pod względem treści. Wzbogacona została o dodakowe elementy – film promujący z udziałem aktorki Magdaleny Kumorek, ambasadorki Klubu Kobiety, odnośniki do strony internetowej i profilu na portalu Facebook.com.

Pierwszą książką zawierającą technologię AR, a wydaną przez Opolgraf, była „Trzynaście” poświęcona żołnierzom specjalnej jednostki GROM.