12 lutego br. w Opolu odbędzie się Forum Biznesowe. W jego trakcie będzie można poznać rozwiązania szkoleniowe, finansowo-inwestycyjne, biznesowe pozwalające na budowanie pasywnego dochodu.

Forum Biznesowe jest organizowane przez Grupę Kapitałową Vantis Holding. W trakcie wydarzenia przedstawione zostaną autorskie rozwiązania szkoleniowe, finansowo-inwestycyjne, biznesowe oraz unikatowa koncepcja współpracy partnerskiej, która z jednej strony daje możliwość korzystania z bezkonkurencyjnych rozwiązań, produktów i usług, a z drugiej strony umożliwia budowanie pasywnego dochodu poprzez specjalnie zaprojektowany system rekomendacji.

W trakcie Forum Biznesowego będzie się można dowiedzieć o: innowacyjnym projekcie edukacyjnym, silnie ukierunkowanym na budowę i rozwój kluczowych obszarów kompetencji, niespotykanym dotąd sposobie finansowania, który umożliwia zakup nieruchomości gruntowych o dużym potencjale inwestycyjnym już za 10 proc. ich wartości, unikatowym systemie wsparcia rozwiązań finansowych, który zapewnia ochronę wypracowanych zysków oraz zdejmuje z inwestorów obowiązek ciągłego monitorowania rynków pozwalając skupić się najbardziej zyskownych klasach aktywów, platformie networkingowej umożliwiającej nawiązywanie kontaktów biznesowych pomiędzy ponad 3-tysięczną społecznością zgromadzoną wokół organizacji.

W trakcie Forum Biznesowego można będzie zdobyć wiedzę, dzięki której każdy może zrealizować swoje cele i marzenia.

Forum Biznesowe odbędzie się 12 lutego br., w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu, przy ul. Piastowskiej 14. Początek o godz. 17.