Oferta naszej firmy skierowana jest do przedsiębiorstw i pracodawców na terenie całego kraju. Profesjonalna obsługa i zaanga- żowanie na rzecz polskich pracodawców to nasz ogromny atut.

Działania nasze zostały uhonorowane presti- żową nagrodą Srebrnych Laurów Umiejętno- ści i Kompetencji 2016 przyznawaną przez Opolską Izbą Gospodarczą. W naszej bazie posiadamy pracowników zza wschodniej granicy różnych profesji. Są to m.in. wysoce wykwalifikowani specjaliści jak: operatorzy CNC, ślusarze, spawacze czy pracownicy budowlani – zbrojarze, cieśle szalunkowi.

W zależności od zapotrzebowania rynku pracy nasza agencja jest w stanie zabezpieczyć wakaty w Państwa przedsiębiorstwie. Agencja Foton kompleksowo obsługuje swoich klientów:

– załatwiamy wszelkie formalności związane z legalizacją pobytu pracowników zagranicznych
– zdejmujemy z Państwa obowiązek prowadzenia spraw administracyjnych i prawnych związanych z zatrudnieniem
– organizujemy transport dla naszych pracowników
– rozliczamy pracowników z urzędami i instytucjami
– prosta kalkulacja wynagrodzenia na zasadzie roboczo-godzin
– elastyczne warunki współpracy

Pracownik zgłaszający się w Państwa firmie jest w pełni przygotowany do podjęcia pracy. Sporym atutem dla pracodawcy jest możliwość rezygnacji z naszych usług w każ- dym czasie bez podania przyczyny i żadnych dodatkowych kosztów. Pracownik zgłaszający się w Państwa firmie jest w pełni przygotowany do podjęcia pracy. Sporym atutem dla pracodawcy jest możliwość rezygnacji z naszych usług w każdym czasie bez podania przyczyny i żadnych dodatkowych kosztów. Obecnie przeszło 50 przedsiębiorstw w Polsce zaufało naszej firmie.

Zapraszamy do współpracy: www.fotonpraca.pl ul. Ozimska 14-16 lok. 307 45-057 Opole Tel. 77 441 87 45